KONFERENCE SOCAIETY 2050+

Save the Date: 19.listopadu 2024!

Nadační fond Vize 2050+ a Centrum Města Budoucnosti CIIRC ČVUT Praha, se záštitou rektora ČVUT Praha pana doc. Petráčka a dalších institucí a osobností pořádají ve spolupráci se svými dalšími Partnery mezinárodní konferenci s názvem SOCAIETY 2050+ | Quo Vadis Homo? v prostorách Paláce Žofín na Slovanském ostrově v Praze.

Konference je rozdělená do šesti panelů ve třech blocích. Na každý panel budou pozváni tři osobnosti v oboru, které představí shojí ideu, vizi či předpověď ve vztahu ke všudypřítomné implementaci digitálních technologií, umělé inteligence a robotize do našich životů a prostředí, ve kterém žijeme a dále budou odpovídat na vybrané dotazy moderátora a návštěvníků konference.

Pokud chcete být osobně přítomni této akci, tedz 5.9. v CIIRC, nebo 6. a 7.9. v Paláci Žofín, bude nutná registrace se závaznou přihláškou pro každého delegáta konference. Tato registrace bude otevřena v dostatečném předstihu. Doporučujeme přihlášení k odběru novinek.
Přihlášení bude třeba také pro sledování dění z hlavního sálu online, včetně přidružených akcí.

Přihlaste se k odběru novinek pro konferenci, abychom Vám včas mohli zaslat informace o otevření registrace, prezentujících osobnostech a diskutujících panelistech i dalších akcích Nadačního fondu Vize 2050+.

Odeslat
Scroll to top