KONFERENCE SOCAIETY VISION 2050+

Save the Dates 5. až 7. září 2023.

Nadační fond Vize 2050+ a Centrum Města Budoucnosti CIIRC ČVUT, se záštitou rektora ČVUT Praha pana prof. Petráčka a dalších institucí a osobností pořádají ve spolupráci se svými dalšími Partnery mezinárodní Konferenci s názvem SOCAIETY VISION 2050+ [Society, Economy, Technology, Environment & City] v Paláci Žofín v Praze.

Pozváni jsou zástupci Vlády ČR, ministerstev, ambasád, zástupci vědy a výzkumu z různých zemí, reprezentanti významných firem a další osobnosti. Formát konference bude převážně ve formě panelových diskuzí, s dostatečným časem na otázky z pléna jednotlivým panelistům a jejich odpovědi. Konference bude rovněž streamována online.

Pokud chcete být osobně přítomni této akci, tedz 5.9. v CIIRC, nebo 6. a 7.9. v Paláci Žofín, bude nutná registrace se závaznou přihláškou pro každého delegáta konference. Tato registrace bude otevřena v dostatečném předstihu. Doporučujeme přihlášení k odběru novinek.
Přihlášení bude třeba také pro sledování dění z hlavního sálu online, včetně přidružených akcí.

Přihlaste se k odběru novinek pro konferenci, abychom Vám včas mohli zaslat informace o otevření registrace, prezentujících osobnostech a diskutujících panelistech i dalších akcích Nadačního fondu Vize 2050+.

Odeslat

accordion